Спецтехнология-В - энергосберегающие технологии
Биотопливо
Меню сайта

Форма входа

Поиск

Календарь
«  Апрель 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Архив записей

Наш опрос
Оцените мой сайт
Всего ответов: 19

Друзья сайта
  • Официальный блог
  • Сообщество uCoz
  • FAQ по системе
  • Инструкции для uCoz




  • МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов

    BAU.ua - Строительство и Архитектура Украины: объявления, статьи по строительству и ремонту, строительный форум

    BAU.ua - Строительство и Архитектура Украины: строительный форум, объявления, статьи по строительству и ремонту

    Украина онлайн



    Украинский портАл



    Строймарт / Рейтинг сайтов украины строительство и недвижимость

    Бесплатные объявления


    Статистика

    Онлайн всего: 1
    Гостей: 1
    Пользователей: 0

    Приветствую Вас, Гость · RSS 27.04.2024, 10:51

    Довідка

    Біопаливо ділиться на два розряди. Перше вироблене з харчової сировини: біоетанол - на основі цукрової тростини, зерна, буряків, біодизель - з рослинних олій або тваринних жирів. Друге - етанол, одержуваний із целюлози і іншої біомаси (соломи, трави). Цей варіант виготовлення більш дорогий.

    При додаванні етанолу бензин збагачується киснем, що сприяє більш повному згорянню і зменшенню викидів окису вуглецю на 30 відсотків.
    Джерело: ukragroconsult.com 

    ВР стимулює альтернативні джерела енергії

    Верховна Рада України прийняла в цілому Закон України “Про внесення змін у деякі закони України” (про стимулювання використання альтернативних джерел енергії).

    Як передає кореспондент УНІАН, за прийняття закону проголосували 415 народних депутатів з 437 зареєстрованих у сесійному залі.

    Завданням закону є стимулювання виробництва і впровадження енергозберігаючих технологій і використання альтернативних джерел енергії, підвищення конкурентноздатності вітчизняного товаровиробника за рахунок зменшення енергоємності виробництва, поліпшення платіжного балансу країни за рахунок скорочення споживання імпортних енергоресурсів.

    Законом передбачається внесення змін у Земельний кодекс і закони “Про електроенергетику”, “Про плату за землю”, “Про оренду землі” і “Про оподаткування прибутку підприємств”.

    Запропонованими змінами передбачено: доповнення Земельного кодексу нормами, згідно з яким не підлягають продажу на конкурентних принципах (земельних торгах) земельні ділянки державної або комунальної власності або права на них у випадку будівництва і обслуговування об'єктів альтернативної енергетики, а ціна земельної ділянки, що продається для будівництва і обслуговування транспортної інфраструктури (у т.ч. об'єктів альтернативної енергетики), визначається з використанням методу капіталізації такої земельної ділянки;

    Крім того, вносяться уточнення, що державна політика в електроенергетиці базується не тільки на сприянні розвитку вітроенергетики, а всіх видів альтернативної енергетики; установлюється для центрального органа виконавчої влади, який здійснює державне управління в електроенергетиці, обов'язок щорічно, не пізніше 31 березня, надавати Верховній Раді звіт про стан альтернативної енергетики і ефективність заходів стимулювання її розвитку.

    Також встановлено обов'язок Національної комісії регулювання електроенергетики України формувати і вести реєстр об'єктів електроенергетики, які використовують альтернативні джерела енергії, і обов'язок Національної комісії регулювання електроенергетики України під час затвердження інвестиційних програм власників електричних мереж повністю враховувати витрати на підключення до електричних мереж об'єктів електроенергетики, які вироблять електричну енергію з використанням альтернативних джерел енергії, і обнародувати інформацію щодо витрат на підключення до електричних мереж об'єктів електроенергетики, які виробляють електричну енергію з використанням альтернативних джерел.
    Джерело: agriagency.com.ua 



    Країни Європи першими оцінили паливні брикети, виробництво яких освоїв на Волині колектив Ратнівського держлісгоспу

    Першим на Волині приступив до виготовлення альтернативного палива колектив держлісгоспу "Ратнівський". Тут налагоджено виробництво паливних брикетів із тирси - відходів лісопереробного комплексу. Потужність заводу по виготовленню брикетів із тирси - не менше 20 тонн паливних брикетів на добу.

    Як розповів директор заводу Тимофій Новіков, освоєння нової технології дало подвійну вигоду. Організовано випуск дешевого твердого палива і одночасно проводиться велика робота з поліпшення екології не тільки в Ратнівському, але і у сусідніх районах. Адже, нарешті, знадобилися численні смітники тирси, кількість яких з кожним роком збільшується. І хоч щорічна потреба підприємства в таких відходах прирівнюється до двох залізничних ешелонів, наявної вже зараз сировини вистачить заводу на десять і більше років.

    Як не парадоксально, але зі збутом тирсових брикетів у заводу виникли проблеми, відзначає директор Тимофій Новіков. У районі закуповувати це тверде паливо виявив бажання тільки Заболотівський інтернат для ветеранів, де є котельня на твердому паливі. Інші ж підприємства і установи району продовжують використовувати для опалення природний газ.

    Зате підприємства із сусідньої Польщі, за словами Тимофія Новікова, довідавшись про волинські тирсові брикети, відразу ж уклали із заводом контракт на поставку 5 тисяч т такої продукції. У даний час у держлісгоспу вже є контракти і на поставку брикетів у Чехію і Словаччину.
    Джерело: proagro.com.ua 



    "Укрспирт" хоче виробляти біогаз разом з японцями

    Державний концерн "Укрспирт" і японська фірма "Марубени Корпорейшн" (Японія) підписали протокол про наміри щодо виробництва біогазу. Про це повідомили в прес-службі концерну.

    Відповідно до протоколу, фірма "Марубени Корпорейшн" займеться утилізацією барди з виробництвом біогазу і повним очищенням стічних вод. Також у рамках співробітництва з японцями на заводі передбачено впровадження енергозберігаючих технологій.

    По даним "Укрспирта", японська компанія має досить великий досвід роботи зі спиртовими підприємствами. Технології, які будуть впроваджені на українських спиртових заводах, уже апробовані на аналогічних виробництвах у Японії і Китаї. З української сторони протокол підписав глава концерну "Укрспирт" Іван Яковець, з японської сторони - генеральний менеджер Департаменту важкого машинобудування і природних ресурсів Масатака Курамото (Masataka Kuramoto).

    "Виробництво біогазу на наших заводах - логічне продовження загальної концепції розвитку галузі, - відзначив глава концерну. - Ми вже бачимо реальну користь від виробництва технічних рідин і біопалива. Спиртова галузь України має великий потенціал, і для його реалізації необхідно лише вийти за рамки алкогольного сприйняття спирту".

    Співробітництво державного концерну "Укрспирт" і фірми "Марубени" буде відбуватися в рамках так званих "зелених інвестицій", що обумовлено глобальними домовленостями між урядами України і Японії.

    Пілотна установка по виробництву біогазу потужністю 1000 м.куб. на добу, впроваджена на ДП "Лужанський експериментальний завод".

    Разом з тим, 17 лютого 2009 року в концерні "Укрспирт" була проведена нарада щодо утилізації барди і виробництва біогазу. У нараді взяли участь компанії, які потенційно можуть впроваджувати технології по утилізації відходів на підприємствах галузі ("Марубени Корпорейшн" (Японія), "Біосистем Україна", ТОВ "Еко-переробка", ТОВ "EcoFuel Ukraine", УкрНДІспиртбіопрод, ТОВ "ГК "Техінсервіс").

    На нараді було ухвалено рішення, що кожна компанія визначить підприємство, на якому буде впроваджена пілотна установка по виробництву біогазу. Після впровадження пілотних установок і відпрацьовування технології зазначені технології будуть поширені і на інших підприємствах галузі.

    Таким чином, в 2009-2011 роках планується впровадження виробництва біогазу на 38 підприємствах спиртової галузі. Після впровадження загальний еквівалент заміщення природного газу складе 104 млн. м. куб., або 27% від споживання природного газу цими підприємствами.

    "Марубени" є торговельною і інвестиційною компанією Японії, що займається, крім іншого, бізнесом по розвитку Міжнародної Торгівлі Викидами ("МТВ"), проектами Загального Впровадження ("ОВ") і Механізмом Чистого Розвитку ("МЧР") відповідно до Кіотського Протоколу ("КП").
    Джерело: proagro.com.ua 



    У Росії простоюють без діла десятки заводів з виробництва біопалива  

    Здавалося б, усе було зроблено для того, щоб з початку поточного року екологічний клімат на російських автодорогах став не гірше, ніж у Європі або Америці. Однак технічний регламент про моторне паливо наказав довго жити, так і не вступивши в дію. Уряд змушений був, зважаючи на реалії, про які постійно нагадувало бізнес-співтовариство, перенести перехід автотранспорту з Євро-2 і Євро-3 на Євро-4 і Євро-5 на два роки. Вагомі причини для цього кроку очевидні.

    За офіційними даними, 45-50 відсотків вітчизняних нафтопереробних заводів випускають бензин не вище вимог Євро-2.

    Нафтовидобуток, який освоює новітні технології, зважаючи на все, махнув рукою на старіючу нафтопереробку. І, як з'ясувалося, даремно.

    На думку експертів, замість багатомільярдних (у доларах) вкладень на переустаткування старих НПЗ можна збільшити октанове число (порівняно за невеликі гроші) за рахунок спиртових добавок. Літр-другий - і замість 92-го в баці плескається 95-й, можна ще і 98-й додати. І вихлоп зовсім інший - чистий.

    Не треба бути економістом, щоб розуміти: сьогодні коштів для модернізації НПЗ не дочекаєшся. А як же "інший світ", що їздить і дешевше, і чистіше? Прикладом, звичайно ж, є Бразилія, де заправляти авто бензином - ознака дурного тону. Ще приклад: у Сполучених Штатах у даний момент працює 134 заводи з виробництва біоетанолу. В 2007 році вони виробили більше 20 мільйонів тонн етанолу. В 2008 році будувалися (або збільшували своє виробництво) ще 77 заводів. Вони вироблять додатково ще 15 мільйонів тонн. Відкриття кожного заводу, з випуском 120 тисяч тонн етанолу, забезпечує постійною роботою 700 чоловік і приносить більше 2 мільйонів доларів щорічно в місцевий і федеральний бюджети.

    Суміш бензину і етанолу, відома під назвою Є-10, використовується американськими автомобілістами от уже чверть століття. Використання Є-10 схвалено всіма великими виробниками автомобілів. Це паливо поліпшує роботу двигуна, протидіє перегріву двигуна, є антифризом паливної системи.

    У Євросоюзі прийнято закон, що дозволяє довести частки автомобільних біопалив (тобто з поновлюваної сировини) до 5,75 відсотків вже до 2010 року. Тому випуск етанолу росте за рахунок активного збільшення обсягів його виробництва такими країнами, як Іспанія, Франція, Німеччина і Італія.

    У Росії виробляється поки 0,6 мільйона тонн етанолу, в основному в харчових цілях. Експорт російського біоетанолу, причому безакцизний, дозволений на Заході і у Японії. За словами президента Російської національної біопаливної асоціації Олексія Аблаєва, на внутрішньому ринку моторне паливо неконкурентоспроможне. Тим часом на нього повною мірою поширюється чинність федерального закону про оборот етилового спирту. У такий спосіб акцизи на спирт - 23 рубля за літр і спиртовмісну продукцію - 162 рубля за літр роблять біоетанол нерентабельним для виробництва. Так вважає президент товариства біотехнологів Росії професор Раіф Васілов.

    Тим часом спроби крокувати в ногу зі світовою практикою вживають у Волгоградській області, Алтайському краї, Томській, Омській, Ростовській, Тамбовській і Липецькій областях, Татарстані.

    Але поки це виключення із правил. Але ж будувати нові заводи для виробництва біопалива зовсім не обов'язково. Згідно даним Мінсільгоспу Росії і Росстату, наявні виробничі потужності дозволяють виробити 150 мільйонів декалітрів етилового спирту. В 2007 році вироблено 55,6 мільйона декалітрів. Іншими словами, потенціал використовується в середньому на 37 відсотків. Десятки спиртзаводів сьогодні простоюють або перебувають на грані банкрутства. При мінімальних витратах вони могли б зайнятися випуском паливного біоетанолу, дати роботу багатьом тисячам росіян.



    Концерн "Укрспирт" почав промислове виробництво біопалива на Лохвицькому спиртовому комбінаті

    Державний концерн спиртової і лікеро-горілчаної промисловості "Укрспирт" розпочав промислове виробництво біопалива на державному підприємстві (ДП) "Лохвицький спиртовий комбінат" (Полтавська обл.).

    Як відзначається в прес-релізі концерну, у даний час підприємство виробляє 10 тис. дал компонента моторного палива активного (КМПА) на добу.

    Надалі КМПА використовується для виробництва компанією "Енергетичні стратегії і біотехнології" (Київ) бензину "Біо-100" на устаткуванні, що також розташовано на лохвицькому підприємстві.

    Найближчим часом концерн планує почати випуск біопалива ще на п'ятьох спиртових заводах і вийти на загальні потужності по виробництву цієї продукції 200 тис. тонн у рік.

    Держконцерн "Укрспирт" створений постановою Кабінету Міністрів від 29 червня 1996 р. "Про вдосконалення управління підприємствами спиртової і лікеро-горілчаної промисловості". У нього входять вісім обласних державних об'єднань спиртової і лікеро-горілчаної промисловостей, 85 державних підприємств і 23 асоційованих членів різних форм власності.

    Річні потужності підприємств концерну по виробництву спирту становлять 61,45 млн. дал, горілки і лікеро-горілчаних виробів - 35,6 млн. дал, високооктанової кисневмісної добавки до бензинів - 28,07 тис. тонн.
    Джерело: apk-inform.com 



    Компанія ”Біоенергетичне підприємство” до 2010 року побудує завод з виробництва біодизеля в Гайсині

    Про це повідомив глава всеукраїнської асоціації ”Укрбіоенерго” Григорій КАЛЕТНИК.

    За його словами, потужність заводу буде становити близько 100 тис. т біодизеля в рік, що дозволить повністю забезпечити річну потребу в дизельному паливі агропромислового комплексу регіону. У його будівництво ”Біоенергетичне підприємство” планує інвестувати 3-5 млн. євро.

    Прогнозована вартість біодизеля, що буде випускати завод, буде в 2 рази нижче дизельного палива, виробленого з нафти.

    ТОВ ”Біоенергетичне підприємство” зареєстровано в 2009 році для реалізації проекту будівництва заводу з виробництва біодизеля.

    Компанія контролюється фізичними особами і входить до складу всеукраїнської асоціації ”Укрбіоенерго”.

    На даний момент у Вінницькій області працює 4 міні-виробництва біодизеля, які виробляють паливо для забезпечення потреб АПК. 
    Джерело: ukragroconsult.com 



    Холдинг "Астарта-Київ" інвестував у модернізацію виробництва 15 млн. дол, а також планує освоїти виробництво біоетанолу на Єреськівському цукрозаводі

    Холдинг "Астарта-Київ" в 2008 р. інвестував у модернізацію виробництва 15 млн. дол. Про це повідомив сьогодні генеральний директор компанії Віктор Іванчик. За його словами, кошти були спрямовані на реалізацію енергозберігаючих проектів на заводах компанії, за рахунок чого споживання природного газу вдалося знизити на 10%. "Протягом наступних трьох років цей показник буде знижений ще на 30%" - відзначив В.Іванчик.

    Крім того, на 10% збільшилася продуктивність переробки сировини - до 21 тис. т цукрових буряків на добу, повідомив він. За словами гендиректора холдингу, на модернізацію виробництва були використані кошти, отримані у вигляді кредиту ЄБРР у травні 2008 р. Нагадаємо, кредитна угода передбачала виділення 20 млн. дол.

    "Астарта-Київ" планує також освоїти виробництво біоетанолу на Єреськівському цукрозаводі (Полтавська обл.). В даний час на підприємстві ведуться проектні роботи. Потужність виробництва при цьому може скласти 200 куб. м на добу.

    В.Іванчик відзначив, що практично проект може бути реалізований протягом 2-3 років. Перешкодою для його здійснення є відсутність відповідної законодавчої бази, підкреслив гендиректор. "У даний час монополія на виробництво спирту належить державі" - пояснив він.

    Як відзначив В.Іванчик, виробництво біоетанолу на цукрозаводах є економічно вигідним, оскільки вони мають у своєму розпорядженні необхідну сировину - мелясу (відходи при переробці цукрових буряків). "Це також пов'язано з позицією Євросоюзу, який задекларував намір до 2020 р. збільшити до 22% питому частку нетрадиційних видів палива в загальному балансі споживання" - сказав гендиректор "Астарта-Київ".
    Джерело: agriagency.com.ua 



    У Донецькій області буде створено україно-польське підприємство з виробництва біопалива

    Асоціація фермерів "Агросервіс" (м. Волноваха, Донецька обл) і АТ "Інвестиція" (м. Люблін, Польща) одержали дозвіл Антимонопольного комітету України на створення в м. Волноваха ТОВ "Спільне україно-польське підприємство "Екотоп". Про це 24 жовтня повідомила прес-служба АМКУ.

    Як відзначається в повідомленні, створюване підприємство буде здійснювати виробництво біопалива - брикетів із соломи.

    Асоціація фермерів "Агросервіс" у даний час здійснює вирощування і реалізацію зернових і олійних культур, а також вирощування КРС.

    АТ "Інвестиція" спеціалізується на видобутку сировини для промислової переробки, виробництві і поставці електроенергії, газу, води і т.д. і не здійснює виробництво і реалізацію товарів в Україні.
    Новини розміщено з сайту http://www.apk-inform.com



    Каменец-Подольский претендует на пальму первенства в производстве отечественного биодизельного горючего. 

    На территории города зарегистрировано и действует общество «Биотопливо Подолья», занимающееся внедрением нового производства на территории бывшего сахарного завода. Недавно, как сообщил городской голова Анатолий Нестерук, министр промышленной политики Юрий Мельник презентовал Премьер-министру Украины Юлии Тимошенко проект производства биодизельного горючего в Каменце-Подольском, и руководитель правительства согласовала его.
     
    В проекте представлены две заинтересованные стороны — украинская и чешская. Причем львиную долю стоимости внедрения — 37 из 40 миллионов евро — вкладывают чешские партнеры. Недавно состоялось подписание совместного соглашения. На Хмельнитчине в последние годы выращивают достаточно рапса, поэтому сырье для нового производства есть. Пуск завода, к слову, даст городу и району 400 новых рабочих мест.
     


    Украина: компания Landkom International PLC планирует сотрудничать с Винницкой областью в аграрном секторе

    Компания Landkom International PLC планирует сотрудничать с Винницкой областью в аграрном секторе.
    Об этом сообщили в Главном управлении по вопросам внутренней политики в делах средств массовой информации и связей с общественностью Винницкой областной госадминистрации.
    Согласно сообщению, 19 марта представители компании с ознакомительным визитом находились в Винницкой области.
    По словам исполнительного директора компании Ричарда Спинкса, нужны месяцы для того, чтобы изучить и определить возможности аграрного сектора области.
    Посетив Винницкий аграрный университет, Р.Спинкс высказал восхищение разработками в области АПК, которые продемонстрировали научные работники университета и сказал, что такие достижения положительно повлияют на дальнейшее сотрудничество с Винницкой областью.
    Справка. Компания Landkom International PLC (остров Мэн) в Украине преимущественно представлена в Западной Украине. Основная цель деятельности компании с иностранными инвестициями - выращивание зерновых и масличных культур для их последующего использования как в пищевой промышленности, так и для производства биотоплива. При этом компания арендует земли, применяет передовые мировые технологии производства сельскохозяйственной продукции.
    Акционерами компании являются Modal Capital Partners Ltd. - 17,57%, Гленн Темпани (Glenn Tempany) - 15,52%, Конрад Новицки (Konrad Nowicki) - 14,88%, Ричард Спинкс (Richard Spinks) - 13,35%, Kairos Fund Limited - 11,71%, GLG Partners LP - 5,86%, Давид Гест (David Guest) с женой - 5,74%, Societe Privee de Gestion de Patrimoine - 5,27% и Брендан Мерфи (Brendan Murphy) - 4,1%.



    "Укрспирт" завершил реформу, в ходе которой закрепил за спиртзаводами направления деятельности – производство пищевого спирта, биоэтанола, технических жидкостей. Ранее предприятия могли сами решать, какую продукцию производить, теперь они этого делать не смогут. За счет реформы "Укрспирт" рассчитывает повысить прибыльность входящих в него предприятий и снизить себестоимость производства продукции, добившись увеличения объемов экспорта.
     
    О том, что в минувшую пятницу на заседании коллегии "Укрспирта" было одобрено решение разделить спиртзаводы по пяти направлениям деятельности, вчера сообщила пресс-служба госконцерна. Производством пищевого спирта будут заниматься 39 предприятий, биоэтанола и биотоплива – 9, спирта-сырца для производства биоэтанола – 13, продукцией потока (технические жидкости, омыватели) – 4, продукцией спирта для продукции органического синтеза (порох, взрывные вещества) – 3. Ранее предприятия могли менять сферу деятельности по своему усмотрению, если у них появлялся заказчик на техническую или пищевую продукцию. Теперь они этого делать не смогут, объяснил руководитель пресс-службы "Укрспирта" Эльдар Селимов. По его словам, в ближайшее время госконцерн инициирует демонополизацию предприятий, производящих продукцию технического назначения и биотопливо.
     
    При распределении сфер деятельности между предприятиями учитывались показатели их прибыльности и исторически сложившаяся сфера деятельности, рассказал Ъ господин Селимов: "К примеру, Мариловский спиртзавод успешно работал с компанией 'Союз-Виктан' и потому попал в список производителей пищевого спирта. А предприятия из списка продукции потока производили ее и ранее". На коллегии было также одобрено решение ликвидировать восемь убыточных предприятий – они будут превращены в законсервированные производственные площадки, а их оборудование распределят между работающими заводами.
     
    Госконцерн "Укрспирт" объединяет 76 спиртзаводов. В 2008 году его предприятия произвели 27 млн дал спирта, 2,6 млн дал водки и ликеро-водочных изделий, 1,6 млн дал продукции технического назначения на сумму 1,74 млн грн.
     
    В результате реформы в "Укрспирте" рассчитывают увеличить доходность предприятий – за счет увеличения загрузки их производственных мощностей с 45% в среднем в прошлом году до 80-100%. А также снизить себестоимость спирта, что сделает его более конкурентоспособным при продаже на экспорт – в 2008 году объем экспорта спирта с украинских спиртзаводов уменьшился на 40% в сравнении с 2007 годом – до 5,314 млн дал (см. Ъ от 22 января).
     
    Входящие в "Укрспирт" заводы производили значительно больше пищевого спирта, чем требовалось украинским производителям ликеро-водочных изделий. "Пользуясь этим, производители ликеро-водочной продукции заказывали спирт сразу на нескольких заводах, добиваясь от предприятий более низких цен на него. Кроме того, не выкупали все заявленные объемы, а заводы потом не могли их реализовать, у них росла задолженность перед банками, у которых они брали кредиты для производства заказанных объемов",– говорит господин Селимов.
     
    В Украине действительно нет необходимости в таком большом количестве мощностей для производства пищевого спирта, которым располагает "Укрспирт", соглашается гендиректор группы компаний "Союз-Виктан" Андрей Охлопков. По его словам, последние несколько лет объем потребления спирта в Украине сокращается. Из-за того что "Укрспирт" резко повышал цены на свою продукцию и продавал ее на 20% дороже, чем на экспорт, крупнейшие водочные компании перенесли часть производства в Россию. Вследствие этого объем экспорта водки из Украины, по данным участников рынка, за последние три года сократился на 38,4%, до 6,46 млн дал. "В целом в украинской ликеро-водочной отрасли в результате реформы 'Укрспирта' изменений не произойдет – компании будут работать с теми же спиртзаводами, что и раньше",– уверен господин Охлопков.

    Коллегия государственного концерна "Укрспирт" распределила спиртовые заводы по направлениям производства. Об этом компании "ПроАгро" стало известно из сообщения Государственного концерна спиртовой и ликероводочной промышленности "Укрспирт".

    Так, спирт этиловый пищевой будут производить 39 предприятий общей мощностью 30773 тыс. дал, биоэтанол и биотопливо – 8 заводов общей мощностью по производству биоэтанола 129400 тыс. дал, спирт-сырец для производства биоэтанола – 14 заводов общей мощностью 10347 тыс. дал, продукцию органического синтеза – 3 завода мощностью 2283 тыс. дал, продукцию в потоке (технические спиртосодержащие жидкости) – 4 завода.

    В то же время "Укрспирт" намерен в ближайшее время ликвидировать 8 предприятий.

    Как отметили в "Укрспирте", распределение заводов на группы по направлениям должно окончательно утвердить оптимизацию производственной программы концерна и будет содействовать сбалансированию производственных мощностей с потребностями внутреннего и внешних рынков.
    Информационная компания "ПроАгро"


    Выставки

    21-22 октября 2009 г. в Киеве состоится международная конференция "Биотопливо. Украина – 2009"

    21-22 октября 2009 г. состоится международная конференция "Биотопливо Украины -2009", а 23 октября – круглый стол "Биотопливо. Создание рынков сбыта".

    Главная тема конференции: биодизель и биоэтанол для транспорта.

    Ключевые вопросы конференции "Биотопливо. Украина - 2009":

    - Законодательство Украины в сфере биотоплива. Изменение законодательства ЕС.

    - Биотопливо для двигателей. Перспективы производства.

    - Наличие и качество сырья. Новые виды сырья для биотоплива.

    - Производные продукты производства: пути использования или утилизации.

    - От теории до практики: производство, переработка, транспортировка, условия хранения и сбыт биотоплива для двигателей. Опытом делятся ведущие специалисты.

    - Последние достижения в производстве биоэтанола.

    - Производство биотоплива 2-го поколения (лигноцеллюлоза).

    - Использование биотоплива для двигателей. Перспективы сотрудничества с нефтеперерабатывающими компаниями.

    - Биотопливо и экология.

    Круглый стол "Биотопливо. Создание рынков сбыта":

    - Существует ли украинский рынок биотоплива?

    - Имеет ли Украина шанс выйти на рынок ЕС?

    - Создание инфраструктуры розничной торговли.

    - Ценообразование и конкурентоспособность украинского биотоплива для двигателей.



    Биоэтанол освободят от акцизного сбора

    Правительство предложило ввести до 2014 года нулевую ставку акцизного сбора на биоэтанол, используемый для производства биотоплива. В "Укрспирте" уверены, что льготный режим налогообложе
    Copyright Webcom2000 © 2024
    Бесплатный хостинг uCoz